Reportáž: KMŽ Čilistov

Na Jesenných Majstrovstvách bratislavskej oblasti kategórie C, B, A, juniori a seniori konajúcich sa po prvýkrát v Čilistove sa zúčastnilo 14 plavcov PK Delfín Bratislava.

Najlepšie umiestnenia a zároveň najviac medailí z pretekov si odniesla Emmka Červenková, ktorá získala prvé miesto v disciplíne 200m znak, druhé na 50m a 100m znak a tretie miesto na 100m kraul. Emmka skončila dvakrát aj na štvrtom mieste v disciplínach 200m kraul a 100m polohové preteky. Ďalšou našou medailistkou bola Ninka Nagyová, ktorá doplávala 200m prsia ako tretia. V rovnakej disciplíne ako Ninka nás príjemne prekvapil aj Šimon Dúbravík, keď skončil tiež na treťom mieste. Všetkým oceneným gratulujeme k umiestneniam !

Dominike Žajdlíkovej sa nepodarilo dostať na stupne víťazov, avšak trikrát sa umiestnila na aj keď neobľúbenom zato peknom štvrtom mieste.

Každému jednému z našich plavcov sa podarilo pozlepšovať si časy, čomu sme sa tiež veľmi potešili. Premiérovo si plavecké preteky vyskúšali aj naši plavci Tamarka Šteffeková, Vladko Kashtanov a Alex Petrík, ktorí úspešne doplávali každú disciplínu :)